54 חברות מהמובילות במשק הישראלי ישתתפו ביריד התעסוקה בטכניון

 

    סטודנטים ביריד התעסוקה בטכניון

סטודנטים ביריד התעסוקה בטכניון

נציגי 54 חברות, מהמובילות במשק הישראלי, ישתתפו מחר, יום רביעי (16.12.15) ביריד התעסוקה של הטכניון. ביריד, שיתפרס על פני 114 ביתנים בבית הסטודנט, בבניינים סגו ואמדו ובשדרה המרכזית של הטכניון, צפויות החברות לגייס לשורותיהן מאות סטודנטים.

במסגרת היריד תציג חברת רפאל לראשונה דגם בגודל אמיתי של מערכת "שרק" – כוורת טילי "תמוז", טיל אלקטרואופטי מדויק ממשפחת טילי "ספייק" מתוצרתה על גבי רכב קרבי משוריין.
בביתן התעשייה האווירית יארחו את אמן החושים והמתמטיקאי ליאור מנור שיערוך לסטודנטים מופע אינטראקטיבי סביב עולם המתמטיקה והמדעים.

"זאת הזדמנות מצוינת להוכיח לסטודנטים כי השקעתם הרבה בלימודים נושאת פרי, ולחברות זו הזדמנות לקלוט כוח אדם איכותי ומוכשר," אמר דיקן הסטודנטים בטכניון, פרופסור מוריס אייזן. "אין לי ספק שהיריד יתרום להצטרפותם של בוגרים נוספים למאגר המכובד של בוגרי טכניון התופסים כיום עמדות מפתח במשק הישראלי ותורמים לעוצמתה הטכנולוגית של מדינת ישראל."

    סטודנטים ביריד התעסוקה בטכניון

סטודנטים ביריד התעסוקה בטכניון

"אנו פועלים רבות ובערוצים מגוונים במהלך כל השנה כדי להעניק לסטודנטים ולבוגרי הטכניון יתרון משמעותי בהשתלבות בשוק העבודה," אמרה ברוריה זומר-פדידה, ראש היחידה להכוון קריירה ו-IAESTE בלשכת דיקן הסטודנטים בטכניון. “אנו שמים דגש על הקניית כלים מקצועיים, שיאפשרו לסטודנטים להפוך את ידיעותיהם ואת כשרונותיהם למקור פרנסה ובכך להגשים חלום ולבנות קריירה. אנו עוסקים כל העת בחיזוק קשרי הטכניון עם התעשייה במטרה לקדם את גיוס הסטודנטים והבוגרים שלנו ולשלבם בחברות אלה. הבוגרים שלנו מהווים את חוד החנית של הכלכלה בישראל. "

לדבריה, ביריד הנוכחי מחכות משרות מעניינות ומגוונות במיוחד, לא רק לסטודנטים ללימודי תואר ראשון, אלא גם לסטודנטים לתארים מתקדמים ולבוגרי הטכניון.

ביריד ישתתפו חברות סטארט-אפ לצד חברות היי-טק וגופים ביטחוניים ופיננסיים. בין החברות המשתתפות: ONE1, אינטל, IBM, רפאל, אלביט, אל-הר הנדסה ובניין, התעשייה הצבאית לישראל, ,Alpha Omega צ'ק פוינט, מארוול, PayPal, STARAPP, התעשייה האווירית ועוד רבות וטובות.